tel/fax +48 22 823-40-42
biuro@agiko.com.pl

COMARCH ERP

Nowoczesne zarządzanie wymaga zaawansowanych, a jednocześnie przyjaznych narzędzi, które oprócz ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych, pozwalają na przedstawienie pełnego obrazu działalności operacyjnej i finansowej firmy.


Polecamy Państwu oprogramowanie firmy

                          
     to nowoczesny, zintegrowany system do zarządzania małą i średnią firmą, pracujący w środowisku Microsoft Windows. Program przeznaczony jest do pracy zarówno jednostanowiskowej jak i sieciowej. Modułowa budowa pozwala na elastyczne dopasowanie systemu do indywidualnych potrzeb firmy i zakupienie tylko tych elementów, które rzeczywiście będą wykorzystywane.

Przykład:
Firma chce zakupić tylko moduły: KASA / BANK, MAGAZYN i FAKTURY.
Po wdrożeniu przedsiębiorstwo postanawia dokupić FAKTURY na jeszcze jedno stanowisko oraz dodatkowo ANALIZY. Wszystko to umożliwia modularna budowa systemu.
    Godnym szczególnej uwagi jest nowy moduł - CDN OPT!MA Biuro Rachunkowe. Jest on przeznaczony dla firm prowadzących działalność usługową dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych w zakresie księgowości, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego. Biuro Rachunkowe jest modułem w pełni zintegrowanym z programem CDN OPT!MA, a znajdujące się w nim informacje na bieżąco pobierane są z programu. Moduł umożliwia m.in.: skuteczne zarządzanie biurem, kompleksową obsługę klientów, wykonanie operacji seryjnych przeprowadzanych równocześnie dla wszystkich klientów, skuteczną kontrolę obiegu dokumentów i terminowości operacji, oszczędność czasu dzięki integracji danych i automatyzacji procesów.


Szczegółowy opis systemu można znaleźć na stronie http://www.comarch.pl/erp/


 
Z pytaniami prosimy dzwonić pod numer 22-823-40-42 lub pisać na adres: optima@agiko.com.pl

 

Informacje

  • dostępna jest już wersja 16 CDN Optima